Kôš
 ()

Skrine zo skladu už za dva dni

Dodávame vtedy, keď je to pre Vás ideálne. Ak chcete aby Vaše šatne boli rýchlo vybavené, dodáme ich nainštalujeme v krátkom čase. Ak ešte šatňa nie je hotová a Vy nechcete Vaše nové šatníkové skrine skladovať na chodbe alebo vonku, môžete sa s nami dohodnúť, a my prídeme v najoptimálnejšom čase.


Záruka 3 roky na produkty 

Skrine zakúpené u nás bude mať vždy niekoho, kto ich opraví. Firma metaloBox ponúka kompletnú trojročnú záruku na svoje produky (okrem zámkov), čo znamená, že v prípade pravidelného užívania ich bezplatne a rýchlo opraví. Okrem toho firma garantuje, že v prípade poruchy u nás zakúpených produktov vycestuje na dané miesto a po záručnej dobe opraví poruchu za poplatok. 


10 dňová záruka na výmenu produktov 

So zakúpenými skriňami od firmy metaloBox sa v ojedinelých prípadoch ukázalo, že náš obchodný zástupca odporučil nevhodný typ produktu. Ak do 10 dní od zakúpenia zistíte, že máte nevhodný typ produktu, máte možnosť ho vymeniť. 


Doživotná záruka spätného odkúpenia 

U nás zakúpené skrine sa nikdy nestanú bezcennými. Garantujeme Vám, že nepotrebné skrine, ktoré ste si u nás kúpili, odkúpime späť. Samozrejme cena zívisí od aktuálneho stavu výrobkov. 


Prenájom skriniek

Stáva sa, že počas sezóny potrebujete pre zamestnancov väčší počet šatníkových skriniek, než máte k dispozícii, a po sezóne sú tieto skrine prázdne a nevyužité? V dnešnej dobe je nakupovanie šatníkových skriniek zbytočné, pokiaľ si nie ste istý, že ich budete dlhodobo využívať. Náš metaloBox – balík prenajímania šatníkových skriniek využíva už mnoho našich zákazníkov.  


Servis a záruka na súčiastky 

Nemôže sa stať, že zakúpené skrine nebudete môcť v budúcnosti využívať kvôli nedostatku súčiastok, zámkov alebo iných doplnkov. Garantujeme, že pre zakúpené produkty budú k dispozícii súčiastky ešte aspoň 5 rokov. Výnimkou je iba ten prípad, ak naša firma zrušila predaj celej rady daných produktov, súčiastky už nie sú skladom a nie je možné ich nahradiť.  


Inštalácia na kľúč zadarmo 

My skrine nielenže dovezieme, ale ich aj nainštalujeme. Okrem kontroly zámkov naši odborníci inštalujú skrine, upravujú dvere a odstraňujú nepotrebný obalový materiál. Vy nemusíte spraviťnič iného, než si vziať kľúč a užívať si konečný výsledok.